Doučování CHE, F a BI

Jsem studentka 3. ročníku Molekulární biologie na Univerzitě Palackého. Nabízím doučování především přírodovědných oborů – chemie, biologie a fyziky a také angličtiny.

Chemie a biologie jsou základními pilíři mého studia, troufám si je tedy doučovat jak na přijímací zkoušky na lékařské fakulty, tak i studenty prvních ročníků přírodovědných/lékařských VŠ, kteří při jejich studiu narazili na problémy. Fyziku doučuji především na přijímací zkoušky. Stejně tak samozřejmě doučuji tyto předměty i na úrovni SŠ, maturit a jejich reparátů. Mám bohaté zkušenosti s přípravou na přijímací zkoušky na lékařské fakulty a nabízím i spoustu materiálů.

Co se angličtiny týče, roku 2010 jsem složila státní jazykovou zkoušku (B2) a certifikát ELSA, strávila jsem rok v Anglii a nyní připravuji se na certifikát CAE. Doučuji úrovně ZŠ, SŠ, VŠ, samouky i věčné začátečníky (A1-C1).

Náplň hodin přizpůsobím Vašim potřebám. Doučovala jsem již asi 30 studentů, z toho 15 dlouhodobě. Jednalo se o reparáty z biologie a chemie, angličtinu a především o doučování genetiky, organické i anorganické chemie a fyziku na přijímací zkoušky na LF. Přes prázdniny doučuji také, především studenty před maturitou, kteří se chtějí začít připravovat na přijímačky na medicínu nebo farmacii – dle mých zkušeností velmi pomáhá začít brzy, protože si poté člověk uvědomí, na co bude potřebovat kolik času, rozvrhne si jej a nebude v takovém stresu z kombinace přijímacích zkoušek a maturit v krátkém časovém období. Přes prázdniny samozřejmě také doučuji na reparáty maturit z biologie a chemie, pro které používám své vlastní vypracované maturitní otázky. Dalo by se určitě domluvit i na reparátech z fyziky, ale otázky prozatím nemám vypracovány. Během školního roku přes týden (po-čt) studuji v Olomouci a čt-ne doučuji v okolí Ostravy.

Cena se odvíjí dle náročnosti přípravy, pro každý předmět a úroveň individuální + případně cestovné.

Nabízím také vypracování (částí) souborů přijímacích testů s posláním naskenovaných otázek přes internet, zejména pokud by nebyl možný osobní kontakt, nebo z časových důvodů. V případě zájmu pište, určitě se domluvíme:

e-mail: hradilova.katka@gmail.com, mobil: +420 731 884 177

http://bioweb.webshake.cz a http://chemweb.webshake.cz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>